Ana Sayfa Güzellik Sonbahar Saç Kesim Modelleri

Sonbahar Saç Kesim Modelleri

37
0
Paylaş
Sonbahar Saç Kesim Modelleri
Sonbahar Saç Kesim Modelleri

Saçınız için yeni yıla girmeden önce sonbaharın üzerinizdeki o duygusallığına bir enerji katmak için değişikliği düşünüyor olabilirsiniz. Bizde sizin için farklı sonbahar saç kesim modellerini derledik.

Bob model saçları yine bu sene sonbaharda da farklı yorumları ile görmekteyiz. Bu sene farklı kakül biçimleri ile de yenilik getirilen bob modeller son derece güzel gözüküyor. Doğal ve bir o kadar modern görünümü ile bob modeller dikkat çekiyor. Sizde neden bir denemiyorsanız?

Uzun Saçlar Geri Mi Dönüyor?

Uzun saçlarından asla vazgeçmeyenler içinde, uzaması için saçları kendi haline bırakıp gitmek yok. Bakımını yaptığınız saçlarınızı sağlıklı uzatarak bu sene uzamasına izin vererek uçlarındaki kırıkları aldırıp uçlarına şekil vermeyi de unutmayarak severek kullanabilirsiniz. Yuvarlak veya kare yüz şekline sahip olanlar tercih edebilir.

Kat kat kesimli saç modellerine ne dersiniz?  Düz bir kesim yerine bu sene bol bol havalı saçlara tanık olacağımız kesin. Hareketli, isterseniz saçınızı öne alarak kurutun isterseniz maşa ile dalga şekli verilmiş bir kesim yaptığınız saçınıza kimsenin hayran kalmaması imkansız. Bakın işte modeller buradalar!

Küt Saç Kesimlerine Yeni Yorumlar

2018’in yeni modellerinden olan asimetrik küt kesim saçlara ne dersiniz. Son derece modern görünümü ile ortamların dikkat çeken kızı olmaya ne dersiniz? Önden daha uzun duran bu model ile dümdüz parlak bir görünüm elde etmek için, bu model saçı kullanırken elektriklenme önleyici bakım ürünlerinden yararlanabilirsiniz. İşte asimetrik küt kesim saçlar!

Bu senenin kesimi olan düz kesim bir saç modeline sahipseniz yüzünüzde bir perçem ile hareket kazandırmaya yani dalgalı küt saç kesimine ne dersiniz? Saçlarınızı maşa ile iri dalgalar bırakabilir, dalga bir saça sahipseniz eğer yıkayıp çıkabilirsiniz.

Cesur kadınların tercih edebileceği bir model var sırada bu sene görebileceğimiz bir model pixie kesim saç bakın bakalım size de hitap edecek mi bu saç. Modern bir görünüm vermek isteyenlerin tercih ettiği bu model sonbahar kış modasına göz kırpıyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.