Ana Sayfa Dekorasyon Şeker Hamuru ile Dekoratif Çiçekler

Şeker Hamuru ile Dekoratif Çiçekler

1124
0
Paylaş
Şeker Hamuru ile Dekoratif Çiçekler 1
Şeker Hamuru

Şeker Hamuru ile Dekoratif Çiçekler

Evinizde farklı süs eşyalarını kullanmayı tercih ediyorsanız şeker hamurundan çiçekler yaparak farklı aksesuar ve süs çiçekler yaparak dekoratifte kullanabilirsiniz. Şeker hamuru şekil verildikten sonra sertleştiği için istenilen modelde yapılarak süs eşyası olarak kullanılabilmektedir.

seker-hamuru-300x248

Çiçekleri seviyor ve ev içerisinde süs olarak da tercih ediyorsanız şeker hamurundan yapılmış olan çiçekleri de kullanabilirsiniz. Saksı içerisinde ya da vazo içerisinde şeker hamuru ile şekil verilerek yapılan çiçekler oldukça şık duracaktır. Keyifli bir hobi olan bu çiçeklerin yapılışı evinizin her köşesinde farklı bir hava yaratacaktır.

Şeker hamurundan istediğiniz rengi elde ederek çeşitli modelde çiçekler yapabilirsiniz. Pasta malzemeleri satan yerlerden temin edeceğiniz şeker hamurlarını istediğiniz çiçek modelini uygulayarak hamura çiçek şekli verip vazolarınızda bu çiçeklere yer verebilirsiniz. Çok fazla çeşit ile ilgi çekici dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. El becerinizi konuşturarak farklı çiçek modelleri yaratıp şeker hamurunun uzun süre saklanıyor olması da sizin için alternatif olacaktır. Keyifli bir uğraş olduğu için kendi evinizde dekorasyon fikirleri geliştirebilirsiniz.

Şeker hamuru

Saklaması kolay ve duruşu oldukça şık bir malzemedir. Hamura istediğiniz modeli vererek uzun süre dekoratif eşya olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Keyifli ve bir o adar da güzel sonuçların alınmasına yardımcı olan şeker hamuru çiçekler evinizde bir çok yerde dekorasyon için kullanılabilir. Farklı çiçek modellerini kendiniz yapacağınız için ev dekorasyonuna da katkı sağlamış olursunuz. Hamura şekil verildikten sonra rengarenk seçenekler ile kendi istediğiniz çiçek modellerini yapabilirsiniz. Ayrıca evinizde hakim olan renk tonlarına göre de bu şeker hamuru tercih ederek uyumlu bir dekorasyon süsleri yapabilirsiniz.

seker-hamuru-nasil-saklanir_646x340-300x158

Duvarınıza ya da vazoda kullanmak için tercih edeceğiniz bu şeker hamuru çiçekler şık ve gösterişli durması için simli boyalar tercih ederek kullanabilirsiniz. Hobi malzemeleri satan yerlerden rahatlıkla bulacağınız şeker hamuru ve şekil aparatları ile şık ve güzel çiçek buketleri de yaparak ilgi çekici dekoratif malzemeler yaratabilirsiniz. Keyifli dekorasyon fikirleri arasında yer alan bu şeker hamurundan çiçekler ayrıca stresinizi atmak için de yardımcı olacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.