Ana Sayfa Aşk Ruh Eşimizi Bulduğumuzu Nasıl Anlarız?

Ruh Eşimizi Bulduğumuzu Nasıl Anlarız?

369
0
Paylaş
Ruh Eşimizi Bulduğumuzu Nasıl Anlarız? 3

Ruh Eşimizi Bulduğumuzu Nasıl Anlarız?

Ruh Eşimizi Bulduğumuzu Nasıl Anlarız? Hepimiz ruh eşimizle tanışacağımız büyülü günü bekleriz. Durmadan kendimize sorular sorarız.

Ruh eşimi nasıl bulurum?

Ne zaman gelecek?

Hiç gelmeyecek mi?

Acaba doğru kişi mi?

Her zaman doğru kişi geldiğinde fark edersin derler. Partneriniz için acaba mı sorusunu sormaya başladığınız anda tüm bunlar anlamını yitiriyor aslında.  Aslında çoğumuz ilişkilerimizde “ evet bu doğru kişi” , “tüm hayatımı onla geçirebilirim “,”onsuz yaşayamam “ temalı büyük sözler söyledik. Ama hepsi bir şekilde bitti. Çünkü hayatta her şey değişir. En baştada hislerimiz. İlişkinizde daha fazlasını istemeye başlamanız, karşı tarafı kabullenmek yerine değiştirmeye çalışmanız gerçekten bir şeylerin eksik olduğunu gösterir.

Ruh eşimizi gördüğümüz anda onun doğru kişi olduğunu hisseder miyiz? Anlamanın bir yolu var mı?

Kusurlarınızı saklamak zorunda kalmazsınız

Her insanın kusurlu olduğunu düşündüğü yanları, insanlara göstermek istemediği tarafları vardır. Tüm bunları etrafınızdaki her insandan saklıyorken partnerinize karşı açık bir şekilde söyleyebilirsiniz, onun yanında saklamanız ya da değiştirmeniz gereken bir şey yoktur. Onunla birlikteyken dış görünüşünüz umurunuzda olmaz çünkü sizi en iyi ve en kötü halinizle de görmüştür. Tamamen kendiniz olmanın rahatlığı vardır.

Hayata ne açıdan bakarsanız bakın gördükleriniz ve düşündükleriniz aynıdır

Birbirinizin zıttı iki insan olabilirsiniz. İnançlarınız, olaylara bakış açınız, sosyal yaşantınız bambaşka olabilir. Ancak ruh eşinizi bulduğunuzda durum çok başka olur. Olaylara aynı açıdan bakar, yeri geldiğinde aynı tepkiyi verirsiniz. Sevdikleriniz, nefret ettikleriniz, saygı duyduklarınız zamanla aynı olmaya başlar.

Ruh Eşimizi Bulduğumuzu Nasıl Anlarız
Ruh Eşimizi Bulduğumuzu Nasıl Anlarız

Güven duyarsınız

Bir ilişkide en önemli şeylerden biri güvendir. Ruh eşinizi bulduğunuzda birbirinize karşı şeffaf olursunuz.

 

 Anlaşmak için konuşmanıza gerek yoktur

Bir davete, konsere, yemeğe gittiniz diyelim. Kalabalık bir yerdesiniz ve partnerinizle özel bir şey paylaşmanız gerekiyor. O an için birkaç saniye göz göze gelmeniz bile yeterlidir birbirinizi anlamak için.

Daima yanınızdadır

Haklı ya da haksız olmanıza gerek yok daima arkanızda olduğunu bilirsiniz.

Ruh Eşimizi Bulduğumuzu Nasıl Anlarız
Ruh Eşimizi Bulduğumuzu Nasıl Anlarız

Onu ne zaman yalnız bırakacağınızı bilirsiniz

Ruh eşiniz diye sürekli yan yana olamazsınız. Herkesin yalnız kalmaya ihtiyacı vardır. Birbirinizi ne zaman kendi haline bırakacağınızı bilirsiniz.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.