Ana Sayfa Dekorasyon Küçük Banyolar Nasıl Dekore Edilir ?

Küçük Banyolar Nasıl Dekore Edilir ?

29
0
Paylaş
Küçük Banyolar Nasıl Dekore Edilir ? 3
Küçük Banyolar Nasıl Dekore Edilir
banyo dekorasyonu
Banyo Dekorasyonu

Küçük banyolar herkesin sorunudur. Evin en önemli kısımlarından biri de banyolardır. Konforlu bir banyoya sahip olmak çok önemlidir. Hele küçük bir banyoya sahipseniz hem şık hem de konforlu bir banyo dekorasyonu hazırlamanız şart. Her ne kadar banyonun alanını genişletemezseniz de birkaç basit dekorasyon fikriyle banyonuzu ferah bir görünüme dönüştürebilirsiniz.  Küçük banyoların en büyük sıkıntısı istediğiniz konforlu alanı yaratmanızda ve dekore etmenizde zorlayıcı bir şekle sahip olmasıdır.  Hem konforu arttırmak hem ihtiyaçları arttırmak hem de kendinizi iyi hissetmenize imkan sunmak için yeterli alanı olmadığını düşünen ev sahipleri birkaç fikirle banyolarının çehresini tamamen değiştirme imkanına sahip oluyor.

Küçük Banyolarda Aydınlatma Unsurları Nasıl Olmalı?

Küçük bir banyoya sahipseniz ve banyonuzun ferah görünmesini istiyorsanız aydınlatma unsurlarını fazla fazla kullanmanız oldukça önemlidir. Aplikler ve tavan armatürleri banyoların aydınlatmasında olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.  Aydınlatmada açık tonlar tercih etmeye özen göstermelisiniz. Açık tonlardaki aydınlatmalar küçük banyoları çok daha ferah ve geniş bir görüntüye kavuşturacaktır.  Küçük bir banyosu olup koyu renkler kullanmak isteyenler modern bir görünüm yakalamak istiyorlarsa geniş aynalar tercih etmelidir. Ayrıca koyu rengin vermiş olduğu boğucu hissi kırmak için uygun açık renkli aksesuarlar kullanmak önemli bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

Küçük Banyoları Ferah ve Geniş Bir Hale Dönüştürmenin Yolları

Küçük banyolarda ayna seçimi
Küçük banyolarda ayna seçimi

Küçük bir banyonuz var ve banyonuzu ferah bir görünüme mi kavuşturmak istiyorsunuz? Küçük banyoları ferah ve geniş bir hale dönüştürmek için sadece doğru birkaç dekorasyon fikrine ihtiyaç var.  Küçük banyolarda aynalar ayrı bir öneme sahiptir. Yüksek ve geniş aynalar tercih ederek banyonuzu geniş bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Küçük banyolarda ayna seçimi çok önemli bir yere sahiptir.  Banyolarınızda yeterli miktarda depolama alanı yoksa ve yerinizin dar olduğunu düşünüyorsanız aynalı dolaplar sizler için ideal. Hem ayna hem de dolaplar için ayrı yer işgali olmadan aynalı dolaplarla banyoları ferah ve kullanışlı bir hale dönüştürebilirsiniz. Fonksiyonel bir banyo yaratmak için yaratıcı fikirler kullanmak oldukça önemlidir.  Küçük banyoları dekore ederken dağınık bir görünüm oluşmamasına dikkat etmek gerekir. Fazla aksesuar kullanımı son derece yanlış bir tavırdır. Bu nedenle küçük banyolarda aksesuar seçimi yaparken dikkat çeken ve az miktarda aksesuar kullanımına özen göstermek gerekir. Banyoda bulunan kapı üstü raflar sayesinde niş alanlar yaratabilir ve banyonuzda çok daha fazla depolama alanı yaratabilirsiniz.  Küçük banyolar nedeniyle banyonuzda yeni dekorasyon fikirleri denemekten çekiniyorsanız korkmanıza gerek yok. Doğru dekorasyon fikirleri sayesinde banyonuzu çok daha fonksiyonel ve şık bir görünüme kavuşturmanız mümkündür. Banyonuza yapacağınız ufak dokunuşlar sayesinde banyo dekorasyonunuz olduğundan çok daha ferah ve insanı rahatlatan bir havaya bürünecek ve banyonuzda farklı bir esinti ortaya çıkacak.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.