Ana Sayfa Dekorasyon Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin

Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin

813
0
Paylaş
Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin 1
Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin

Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin

Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin:Ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen bir çok kişi kendi yapacağı dekorasyon eşyalarını tercih edebilir. Yaptığınız hobinizi evinizin dekorasyonunda kullanarak farklı dekorasyon fikirleri üretebilirsiniz. El becerinize göre değişik malzemeleri bir araya getirip salon ya da evin farklı bir bölümde kullanabilirsiniz.

Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin
Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin

Son yıllarda kadınlar özellikle evde yapılan hobiler için vakit ayırmaya çalışmaktadır. Yoğun geçen stresli gün sonrasında edindiği hobi ile evine dekorasyon fikirleri üretebilmektedir. El emeği isteyen bu uğraşlar daha keyifli olduğundan evin dekorasyonunda da tercih edilmektedir.

El Emeğinizle Evinizin dizaynı

Evinizin duvarlarını kendi yaptığınız süs eşyaları ile süsleyebilir ve bu süs eşyalarını duvarlarınızda sergileyebilirsiniz. Farklı işleri ortaya çıkararak kendinize özel tasarımlarda yapabilirsiniz. Evde uğraştığınız ahşap boyama, kanaviçe işlemeler, tel sanatları ya da puzzlelar evinizin duvarlarında farklı eşyaların tercih edilmesini sağlayabilir. Hem kendi yaptığınız eşyalarınızın evinizin dekorasyonunda kullanmak daha çok keyif almanıza yardımcı olacaktır.

Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin
Kendi El Emeğinizle Evinizi Dekore Edin

Bir çok kadın el işleri ile uğraşarak farklı tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Kendi fikirlerinizi ön plana çıkaran dekorasyon fikirleri evinizde keyifli zaman geçirmenizi de sağlayacaktır. Ayrıca kendi el beceriniz olan bu dekorasyon fikirlerinden sıkıldığınızda farklı tasarımları da yapabilirsiniz. Böylece sürekli değişen bir alanı kendinize yaratmış olursunuz.

Kendi dekorasyon fikirleriniz ve yaratıcılığınız ön plana çıktığında geri dönüşüm projelerinden de faydalanarak benzer eşyaları ortaya çıkarabilirsiniz. Örneğin kullanılmayan bir sehpa üzerine yapacağınız ahşap boyama fikri sehpanızın tekrardan kullanılmasını sağlayacaktır. Evinizin duvarlarında da yine aynı teknikle değişiklikler yaparak kendinize ait olan alanları farklı alanlara dönüştürebilirsiniz.

Evlerde en çok dikkat çeken kitaplıkları kendiniz tasarlayarak evin salonuna yerleştirebilirsiniz. El becerileriniz evinizin dekorasyonunda oldukça etkili olacaktır. Farklı eşyalar kullanmayı sevenler için de kendi yaptıkları eşyalar ilgi çekici olacaktır. Bir çok seçenek ve teknik ile evinizde değişim yapabilirsiniz. Eski eşyalarınıza yeni soluk getirebilir ya da kullandığınız eşyalarda farklı tasarımlar yaparak değiştirebilirsiniz. Böylece kendi yaşam alanınızda kendi yaptığınız eşyaları kullanmak keyif almanızı sağlayacaktır. Eski eşyaları atmak yerine yenilemek için kendinizden bir şeyler katarak dekore etmek hem ilgi çekici hem de şık olacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.