Ana Sayfa Dekorasyon İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin

İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin

1026
0
Paylaş
İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin 1
İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin

İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin.

İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin:Evinizde yapmış olduğunuz dekorasyonları iş yerinizde de yaparak kendinize özel harika alanlar yaratabilirsiniz. Çok fazla detaycı biri değilseniz iş yerinize yerleştirmiş olduğunuz aksesuarlar bile kendi zevkiniz ile ilgili bilgi vermeye yardımcı olabilir. Büyük biblolar yerine küçük ama anlamlı bibloların yer alması görsel olarak iş yerinize gelen konuklarınızın da hoşuna gidecektir.

İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin
İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin

İş yerlerinde genel olarak deri büyük koltuklar ve büyük masalar oldukça fazla yer kaplamaktadır. Daha samimi ve sıcak bir ortam yaratmak için çok büyük mobilyalar tercih etmenize gerek kalmayabilir. Orta büyüklükteki bir masa gün içerisinde rahatlıkla çalışabilmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra büyük oturma grupları yerine daha spor ve daha sıcak renklerde koltukları tercih etmeniz ortamın yumuşamasını sağlayacaktır. İş yerinde sandalye tercih edenler ise farklı tasarımlardaki sandalyeleri tercih etmeleri daha göz alıcı bir ofisin olmasına yardımcı olur.

İş yerinizde mutlaka yeşilliklerin ve çiçeklerin olmasına özen göstermelisiniz. Çiçekler negatif enerjiyi alarak daha pozitif düşünmenize yardımcı olabilir. Renkli çiçekleri tercih etmeniz ise her zaman yenilikçi olduğunuzu gösterir. Ayrıca kokulu ve çok bakım gerektirmeyen çiçekler sizi daha pozitif düşünmeye yönlendirebilir.

Renk Tercihi

Iş yerinde keskin renkler tercih etmek yerine daha soft renklerin yer alması konuklarınızın da ilgisini çekecektir. Ne çok koyu kırımızı ne de çok uçuk bir pembe tercih etmelisiniz. Orta ayarda renk seçenekleri her zaman daha iyi olacaktır. Duvarlarınızda küçük tablolar kullanmak toplantı ya da görüşme esnasında dikkat dağınıklığının önüne geçecektir. Böylece duvardaki tablolarla ilgili konuşmak yerine daha çok işinizle alakalı konular konuşabilirsiniz.

İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin
İş Yerinizi Kendi Zevkinize Göre Yerleştirin

Iş yerlerinin en büyük dezavantajı ise genel olarak aydınlatma problemidir. Mutlaka beyaz ışık tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra spot ışıklar var ise bunları kullanabilmelisiniz. İş yerinizin havalandırılması bol oksijenle beraber fikir alışverişlerinin daha fazla olmasına imkan sağlar. Çok fazla kapalı ve dar alanlar insanın ruhunun daralmasına sebep olacağından direk olarak havalandırılması için alternatiflerinin olması gerekmektedir.

Öğle yemeklerinin iş yerinin dışında olması gerekir. Bu sayede ofiste kötü koku oluşumu da engellenmiş olur.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.