Ana Sayfa Dekorasyon İş Yerinizde Dekorasyon Fikirleri

İş Yerinizde Dekorasyon Fikirleri

89
0
Paylaş
İş Yerinizde Dekorasyon Fikirleri

Yoğun iş temposundan dolayı iş yerinizde ya da ofisinizde değişiklik yapamaya fırsat bulamıyor olabilirsiniz. Fakat bir hafta sonunuzu ayırarak iş yeri ya da ofisinizin dekorasyonunu rahatlıkla yenileyebilirsiniz. Böylece kendiniz için ve konuklarınız için de farklı ağırlama alanları yaratabilirsiniz.

İş yeri ya da ofislerde kullanılan koyu renkler her zaman göz yorucu olabilir. Bunu ortadan kaldırmak için farklı renkleri ofis ortamına taşıyabilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız dekorasyon malzemelerini iş yerinize taşıyarak farklı çalışma alanları yaratmak sizlerin de hoşuna gidecektir. Ofise gelen konuklarınıza da görsel bir alan sunmuş olursunuz.

Ofislerde tercih edilen deri koltuklar ve kaba eşyalar yerine daha kullanışlı canlı renklerde koltuk takımları tercih edebilirsiniz. Pastel tonlarını kullanarak güzel dekorasyon fikirleri de üretebilirsiniz. Büyük ve gösterişli mobilyalar yerine daha sıcak ve samimi mobilyalar kullanmak beraber çalıştığınız kişiler için de pozitif enerji sağlayacaktır.

İş Yeri Dekoru

Ofisiniz için dekorasyonda değişiklik yapmak istiyorsanız öncelikle duvarlarınızdan başlamalısınız. Aydınlık ofis alanları her zaman tercih edilen alanlardır. Duvarlarda açık renkler tercih ederek ofisin içerisinde daha aydınlık bir alan oluşacaktır. Kullanacağınız mobilyalarda biraz daha farklı tasarımlar tercih edebilirsiniz. Büyük masalar yerine daha şık ve küçük masalar kullanabilirsiniz. Masanızın üzerinde çok fazla kalabalık bir görüntü olmaması için masa yanlarında küçük dolaplar kullanmak dağınıklığı ortadan kaldıracaktır. Bu dolaplar üzerine biblolar ya da saksı çiçekler yerleştirerek daha samimi bir ortam yaratabilirsiniz.

Ofisinizin giriş bölümünde de değişiklik yapmak size de daha sevimli gelebilir. Çok karanlık bir alanda çalışıyor iseniz alanın aydınlanması için ekstra aydınlatıcılara ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayaklı lambalar ya da spot ışıklar yaratıcı olacaktır.

Gününün çoğu vaktini ofiste geçirenler için daha rahat ortamların olması çalışmalarınızda başarı elde etmenizi sağlayabilir. Bu yüzden ofisteki dekorasyona oldukça fazla özen göstermeniz gerekecektir. Konuklarınızı ağırlamak için toplantı salonlarında daha zarif parçalar seçerek dikkat dağınıklığının da önüne geçebilirsiniz. Çalışırken ihtiyacınız olan her türlü araç ve gerecinizin kolay bulunması için mobilyalarınızın yerleşimini ona göre yapmalısınız. Ayrıca duvarlarınızı süslemek içinde küçük değişik tablolar tercih edebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.