Ana Sayfa Doğal Yaşam Hafta Sonu Kaçamağı İçin Marmara Adası

Hafta Sonu Kaçamağı İçin Marmara Adası

219
0
Paylaş
Hafta Sonu Kaçamağı İçin Marmara Adası
Hafta Sonu Kaçamağı İçin Marmara Adası

Özel günlerde eşinize ya da sevgilinize sürpriz yapmak isterseniz onu daha önce gitmediğiniz bir yere götürebilirsiniz. Bu şekilde hem yeni bir maceraya adım atmış olursunuz hem de yeni yerler görerek ufkunuzu genişletebilirsiniz. Hafta sonu kaçamağı için Marmara adası en uygun alternatiflerden bir tanesidir. Özellikle deniz ve doğayı seven kişilerin vazgeçemeyeceği duraklardan biri olan Marmara adası uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir.

Marmara Adası Nerededir?

Hafta sonu kaçamağı için Marmara adası kapsamında bir otel seçecek olan kişilerin merak ettikleri bir diğer nokta da adanın lokasyonudur. Marmara Adası Marmara Denizi kapsamında yer alan adaların en büyüğü olarak adlandırılmaktadır. Balıkesir’e bağlı olan adalardan bir tanesidir. Özellikle bahar mevsiminde muhteşem bir atmosfere sahip olan adanın fiyatlar konusunda çok yüksek bir yapı ortaya koymaması da beğeni gören noktalardan bir diğeridir. Marmara adasında kışın daha uygun fiyatlar ile tatil yapma olanağınız bulunduğu da belirtilmelidir. Özellikle bütçeniz kısıtlı ise kış sezonunu beklemeniz daha mantıklı olacaktır.

Hangi Oteller Tercih Edilebilir?

Marmara Adasında hem apart oteller hem de tam pansiyon oteller yer almaktadır. Kaçamak için tam pansiyon otelleri tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Apart otellerde yemek konusunda ve temizlik hizmetlerinde sorumluluk daha çok odayı tutan kişiye ait olduğu için sevgililer tarafından çok sık tercih edilmemektedir.

Haftasonu kaçamağı için Marmara adası kapsamında bir otel arayışı içerisinde olan kişilerin dikkate alabilecekleri otel seçeneklerinden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Ali Baba Butik Otel
  • Elisa Tatil Köyü
  • Şato Motel
  • Sunlight Otel
  • Yıldız Tatil Köyü

Bu oteller arasından dilediğinizi seçerek kısa bir süre içerisinde rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yaz ve bahar sezonunda adaya büyük bir ilgi olması sebebi ile yer bulmak konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Bu tür bir sorun ile karşılaşmamak için önceden rezervasyon yapmak daha mantıklı olacaktır.

Misafir Yorumları: Otel seçimi kapsamında bu otelde kalan kişilerin memnun bir biçimde ayrılıp ayrılmadıkları hakkında da fikir sahibi olmalısınız. Müşterilerin yorumları sizin için yol gösterici bir nitelik teşkil edecektir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.