Ana Sayfa Aşk/İlişkiler Erkeklerin Sevmediği Kadın Tarzları

Erkeklerin Sevmediği Kadın Tarzları

106
0
Paylaş
Erkeklerin Sevmediği Kadın Tarzları
Erkeklerin Sevmediği Kadın Tarzları

Erkeklerin sevmediği kadın tarzları kişilerin kendi karakterlerine göre değişim gösterebilmektedir. Fakat genel hatları ile ukala olan kadınların hem cinsleri tarafından da erkekler tarafından da çok fazla sevilmedikleri bilinmektedir. Bu konu başlığı altında erkeklerin birçoğunun kadınlar ile ego savaşına girdiğinin farkında olarak değerlendirme yapmalısınız. İkili ilişkilerde bu savaş daha da kesif bir hal almaktadır.

Ego Savaşı

Bir kadın olarak o erkek ile iyi anlama gibi bir gayeniz yoksa bu tavırlara tabi ki dikkat etmek zorunda değilsiniz. Fakat hoşlanma ya da sevgi gibi bir yakınlık söz konusu ise kesinlikle ukala ya da burnu büyük görünmemeye dikkat etmelisiniz. Sosyal pozisyon bakımından adı geçen erkekten daha üst bir kademedeyseniz bu tür bir sorun ile suçlanma olasılığınızın oldukça yüksek olduğunun da farkında olmalısınız. Erkeklerin bu ön yargılarını kırabilmek için ona arkadaşça kendi karakterinizi anlatmalı ya da zaman içerisinde onun tanıması için yol göstermelisiniz.

Kıyafet Seçimleri

Antipatik davranışlar ve tavırlar kadınların giydikleri kıyafetler ile de doğru orantılı bir biçimde değişim göstermektedir. Çok açık ya da çok erkeksi kıyafetlerin erkekler tarafından sıklıkla eleştirildiği dile getirilmektedir.

Fakat kıyafet ve tavırlar söz konusu olduğu zaman bir kadın olarak kendi isteklerinizden ve kendi hayat duruşunuzdan ödün vermemelisiniz. Belirli bir süre onun sizi tanıması için zaman vermeli ve uyum söz konusu olmazsa yolları ayırmalısınız. Ancak bu şekilde uzun ömürlü olacak bir arkadaşlığın temelleri atılabilir.

Kaba Hareketlerden Kaçının

Erkeklerin sevmediği kadın tarzları içerisinde kabalık da büyük bir rol oynamaktadır. Kaba tavırlardan uzak duran kadınların daha sempatik bulunduğu bilinmelidir. Bu nedenle erkeksi hareketleri olabildiğince hayatınızdan çıkarmalısınız.

İtici hareketler denildiği zaman erkeklerin ilk olarak akla getirdiği noktaların başında küfür gelmektedir. Kendileri çok sık kullansa da küfür etme konusunda oldukça hassas davrandıkları ve kadınların kesinlikle küfür etmemeleri gerektiğini düşündükleri de dile getirilmesi gereken noktalardandır. Bu hareketlere dikkat edip etmemek kendi elinizdedir. Erkeklerin sizi itici bulması herhangi bir sorun yaratmıyorsa kendi isteğinize ve karakterinize göre yaşamaya devam edebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.