Ana Sayfa Dekorasyon Dekoratif Vazo ile Evinizin Dekore Edin

Dekoratif Vazo ile Evinizin Dekore Edin

124
0
Paylaş
Dekoratif Vazo ile Evinizin Dekore Edin
Dekoratif Vazo ile Evinizin Dekore Edin

Dekoratif Vazo ile Evinizin Dekore Edin

Çeşitli objeler ve vazo ile evinizin dekorasyonunda değişiklik yapmak oldukça pratik olacaktır. Şık ve gösterişli salonlar için farklı eşyaları tercih edebilir ve bu eşyaların süslemesini de kendiniz yapabilirsiniz. Son yıllarda büyük vazolar ve dekor olarak kullanılan vazolar sıkça tercih edilmektedir. Cam ve gösterişli olan bu vazolar içerisinde bambu ya da büyük uzun çiçekler ile şık bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır.

Salonun boş kalan küçük yerlerinde bu büyük vazolar ilgi gören parçalar arasında olmaktadır. Sade ve şık bir salonda da aynı şekilde ilgi gören büyük vazolar özellikle dekorasyonda sıkça tercih edilmektedir. Salon ya da geniş hollerde farklı bir hava yaratan vazolar içerisine koyulan çiçekler ile evin içerisine renk katmaktadır. Çeşitli renk ve modellerde rahatlıkla bulunabilecek olan vazoların içerisine ayrıca kum ya da çakıl taşları ile de süsleme yapılabilir.

Dekoratif Vazo Çeşitlilik

Büyük vazolar oldukça gösterişli durmaktadır. Bu vazolar içerisinde uzun ve büyük yapay çiçekler her zaman ilgi çekici olmaktadır. Vazoların renklerini ve modellerini sevdiğiniz renklerden ve istediğiniz modelde tercih edebilirsiniz. Ayrıca büyük sehpalar üzerinde birkaç tane küçük vazo yerleştirmek oldukça şık bir görüntünün oluşmasına yardımcı olabilir.

Evde henüz çocuk yokken salona yerleştireceğiniz bu vazolar farklı bir hava yaratarak görüntü açısından hoşunuza gidecektir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde dekore edeceğiniz vazolarda ise daha küçük vazoları tercih edebilirsiniz. Farklı dekorasyon fikirlerinde vazoları kendinizde şekillendirebilirsiniz. Düz cam vazolarda içerisine koyacağınız malzemeler ile değişik dekorasyon fikirleri üretebilirsiniz. Bunun yanı sıra renkli kumlar ya da çakıl taşları da ilgi çekici olacaktır.

Sade ve daha gösterişli vazolar tercih etti iseniz daha çok bambular süslemelerde kullanılabilir. Daha gösterişli vazoların içerisinde yer alan bu bambular vazonun ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Mobilyalarınız ile uyumlu vazoları dekorasyonda tercih ederek salonunuza şıklık katabilirsiniz.

Kalabalık ortamlarda vazoları daha çok odanın köşe kenarlarına yerleştirerek kendi zevkinize göre süsleyebilirsiniz. Geniş hollerde de duvar kenarlarında duran büyük vazolar oldukça şık bir alanın yaratılmasına yardımcı olacaktır. Çiçek tercihlerini de eşyalarınızın renklerine göre belirleyebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.