Ana Sayfa Dekorasyon Dekorasyon Fikirlerinizi Kendiniz Yaratın

Dekorasyon Fikirlerinizi Kendiniz Yaratın

122
0
Paylaş
Dekorasyon Fikirlerinizi Kendiniz Yaratın
Dekorasyon Fikirlerinizi Kendiniz Yaratın

Dekorasyon Fikirlerinizi Kendiniz Yaratın

Dekorasyon Fikirlerinizi Kendiniz Yaratın: Ev ya da iş yerinizdeki eşyalarınız dan sıkıldıysanız farklı dekorasyon fikirlerini kendinizde yaratabilirsiniz. Evde kullanılmayan bir çok eşyadan kendinize yeni eşyalar yaparak farklı dekorasyon fikirleri üretebilirsiniz. Özellikle eskimiş eşyaların yenilenmesinde emek harcayarak ortaya muhteşem parçalar çıkarabilirsiniz. Keyifli olan bu işlemler hem evinizde hem de iş yerinizde sürekli olarak dekor değişikliği yapmanızı sağlayacaktır.

Salonunuzda büyük mobilyalardan oluşan bir oturma grubunuz var ise birkaç farklı değişiklik ile salonun daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Eskisi gibi salonlarda vitrin alışkanlığı olmamaktadır. Vitrininiz daha farklı dizayn ederek kullanabilirsiniz. Bunun dışında büyük minderleri kendiniz yaparak kalabalık gelen konuklarınıza daha fazla oturma alanı oluşturabilirsiniz.

Dekorasyon

İş yerinizde de bulunan eşyalarınızı yenilemek istediğinizde kendi el becerinizi kullanarak kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz. İş yerinde farklı tasarımlara yer vermek isteyenler için bir çok değişik tarzlar bir araya getirilebilmektedir. Özellikle tablolar konusunda çok titiz iseniz kendi tablolarınızın etrafında tasarımlar yapabilirsiniz. Mobilyalarınızın da üzerinde yapacağınız tasarımlar ilgi çekici olacaktır.

Ev içerisinde duvarların boş durmasını istemiyorsanız aynalarla ya da çeşitli objeler ile süslemeler yapabilirsiniz. Önemli olan kendi tarzınızı evinizin her köşesine yansıtmanızdır. Farklı çalışmaları bir araya toplayarak yapılan el işleri ile de dikkat çekici dekorasyon fikirleri yaratabilirsiniz. Eski gazetelerden yapacağınız çeşitli sepetler ilgi çekici olabilir. Banyo tasarımlarınızda kendi kullanmadığınız eşyalardan farklı eşyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Böylece daha farklı bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Kendi dekorasyon fikirleriniz evinizin ya da iş yerinizin her alanında yer alabilir. Değişik malzemelerin bir araya getirilerek kullanışlı eşyalara dönüşmesi her zaman keyif verici olacaktır. Ayrıca eski eşyalar tekrar kullanılmak üzere yenilenmiş olur. Evde bulunan eşyalara yeni bir soluk getirebilmek için farklı malzemeleri birleştirmeniz her zaman daha çok ilgi çekecektir. Yaptığınız dekorasyon fikirleri tamamen size ait olup yaşam alanınızda kendi el becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Bir çok kadın bu konuda farklı fikirler ile evinin dekorasyonunda yenilik yapabilmektedir. Keyifli bir uğraş olduğu için hobi olarak da evinizin dekorasyonunu kendiniz yapabilirsiniz. Farklı bir çok kullanılacak eşyayı yapabileceğinizi görmek keyif verici olacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.