Ana Sayfa Alışveriş Rehberi “BLACK FRİDAY ” Dev İndirime Hazır Mısınız ?

“BLACK FRİDAY ” Dev İndirime Hazır Mısınız ?

1925
0
Paylaş
Dev İndirime Hazır Mısınız

 

“BLACK FRİDAY ” Dev İndirime Hazır Mısınız?

 

Dev İndirime Hazır Mısınız
Dev İndirime Hazır Mısınız

 

Dev İndirime Hazır Mısınız? ABD’de Şükran Gününden sonraki ilk Cuma gününe denilmektedir. 1932’den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul ediliyor.

Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç saatlere kadar açık kalırlar. Çalışanların mesai saati çok fazla olur. Amerika ve Kanada gibi ülkelerde bugün resmi tatil kabul edilirken İngiltere gibi ülkelerde resmi tatil uygulanmaz. Gelelim bugünün anlam ve önemine Black Friday (Kara Cuma) günü birçok mağaza devasa indirimlerle müşterilerine kapılarını açar. Bütün gün gerçekleşen alışverişten dolayı yoğun bir trafik ve yollara kadar taşan kuyruklarla karşılaşabilirsiniz. E nihayetinde sene içerisinde bir kez gerçekleşen bir gün ve %80 e varan indirimler görmek mümkün.

E-ticaret ‘in gelişmesi sayesinde Black Friday mağazaların yanı sıra online alışveriş sitelerine de taşmış durumda. Hatta Trendyol ve benzeri alışveriş sitelerinde sihirli gün indirimi başlamış durumda bizden söylemesi. Peki, sadece giyimde mi olacak bu indirimler, tabii ki de hayır. İndirimler; telefon, bilgisayar, televizyon gibi birçok teknolojik üründe, kitaplarda ve birçok alanda gerçekleşecek.

Türkiye’de “BLACK FRİDAY” Hangi Güne Denk Geliyor?

Black Friday 24 Kasım 2017 Cuma günü Türkiye ‘de gerçekleşecek.

 

Dev İndirime Hazır Mısınız
Dev İndirime Hazır Mısınız

Geçen sene gerçekleşen BLACK FRİDAY gününden bir görüntü.

Özellikle online sitelerde müşteriler zamanla yarışıyor. Stoklar kısa sürede bitiyor ve satış rekorları kırılıyor. Müşteriler hem mağaza mağaza gezerek yorulmuyor hem de uzun alışveriş kuyruklarında beklemek zorunda kalmıyorlar.

Birçok ürünü en uygun fiyatlarla alabileceğiniz bu günü kaçırmamanız için Kısaca Kadın olarak sizlere bu yazıyı hazırladık. Şimdiden herkese iyi alışverişler dileriz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.