Ana Sayfa Alışveriş Rehberi 2018 Battaniye Modelleri.Tüm Detay ve Tavsiyeler

2018 Battaniye Modelleri.Tüm Detay ve Tavsiyeler

438
0
Paylaş
2018 Battaniye Modelleri.Tüm Detay ve Tavsiyeler 1
Battaniye Modelleri

2018 Battaniye Modelleri.Tüm Detay ve Tavsiyeler

Özellikle yeni evlenecek olan çiftlerin fazlası ile önemsediği battaniye modelleri son zamanlarda yeni evlilerin de ilgisini çekmeye başladı. Yaşa vuracak olursak 35- 40 yaşları arasında bulunan evli çiftler her yıl modaya uymak adına battaniye modellerini değiştirebiliyor. Bu sebeple de artık yılın modası evimizde üzerimize örttüğümüz battaniyelere de el değdiriyor.

2018 Örgü Battaniye Modelleri

Her renk ve modelde üretilen örgü battaniyeler 2018 battaniye modellerinde en çok beğenilecek olan modeller arasında yerini alıyor. Hem farklı renkleri ile hem de dokuları ile çokça beğenilen bu battaniyeler geceleri bizleri ısıtırken gündüzleri de yatak örtüsü görevini alıyorlar. Bu da fazladan eşyanın olmamasına ve kadınların ev işi yüklerinin az da olsa hafiflemesine yol açıyor. Bu sebeple kadınlar tarafından örgü battaniyeler çokça tercih ediliyor.

Battaniye
Battaniye

2018 Taraftar Battaniye Modelleri

Daha çok gençlerin ilgisini çeken bu taraftar battaniyeler de hem yatak örtüsü olarak hem de battaniye olarak işlevsel olarak kullanılabiliyor. Bu battaniyeler çocukluk evresinden çıkmış olan ve ergen olan genç erkekler için kurtarıcı bir özellik de sağlıyor. Bu sebeple genç odalarında sık sık karşılaşabilirsiniz.

2018 Desenli Battaniye Modelleri

2018 battaniye modelleri arasında çokça söz edilen modellerden biri de desenli modelleri. Bu model battaniyeler bazıları tarafından yatak örtüsü olarak da kullanılsa da genellikle üstlerine ayrı bir yatak örtüsü serenler çoğunlukta oluyor. Bu  modelleri özellikle yatılı misafirler için biçilmiş kaftan olduğundan hemen hemen çoğu çiftin evinde olması gerekiyor. Bu sebeple kendisine şık ve güzel tarzınıza uygun bir desenli battaniye almanızı öneriyoruz.

Battaniye
Battaniye

2018 İnce Battaniye Modelleri

Bu battaniye modelleri daha spor modellerde hazırlanırken özellikle koltuk üstünde uzanan eşinize ya da kendinize harika bir kurtarıcı olarak gelecek. Sadece misafir odaklı değil kendinizi de özel hissetmek adına tarz bir battaniye seçmenizi öneririz. Ayrıca bu battaniyeler daha ince olduklarından serin akşamlarda balkonda üstünüze şal gibi almanıza da olanak sağlıyor. Bu battaniyelerin bir diğer güzelliği ise gerekli zamanlarda arabalarda da kullanılabilmesidir. Boyutu ve inceliği ile her yerde kullanılabilecek özellikte


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.