Ana Sayfa Güzellik 2018 Sonbahar Kış Elie Saab Abiye Modelleri

2018 Sonbahar Kış Elie Saab Abiye Modelleri

51
0
Paylaş
2018 Sonbahar Kış Elie Saab Abiye Modelleri
2018 Sonbahar Kış Elie Saab Abiye Modelleri

Elie Saab hazırladığı Sonbahar Kış koleksiyonu ile yine farklılığını ortaya koyuyor. Saab’a göre, kadınlar her zaman sanatla iç içe geçmiş, güzelliğin ve çekiciliğin moda ile iç içe geçmesine izin veren kıyafetleri tercih ederler. 2018 Sonbahar kış Elie Saab abiye modellerinin bu görüşünün yansıması olduğu yadsınamaz bir gerçek. Sonbahar kış koleksiyonları içinde 2018 Sonbahar Kış Elie Saab Abiye modelleri farkını oldukça belli ediyor.

İnce Düşünülmüş Detaylar

2018 Sonbahar Kış Elie Saab Abiye modelleri ince detaylarla görenleri büyülüyor. Tasarımcının omuzlarda kullandığı volan detayları feminenliğe gösteriş katıyor. İnce düşünülerek yerleştirilmiş nakışlar kadınlara güven veriyor. Elie Saab’ın romantik dokunuşları nötr ve taş tonlarında renk kullanımıyla bütünleşerek etkileyici bir görüntü sergiliyor.

Görkemli Ve Süslü

Her çeşit ve kumaş türünün kullanıldığı 2018 sonbahar kış Elie Saab abiye modelleri romantik dokunuşların yanı sıra daha görkemli ve süslü işlemelerle müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Kabartılmış kollar, şehvetli korseler ve tüylü süsleri ile tasarımlar dikkat çekiyor. Ayrıca kış renkleri zümrüt yeşili, bordo gibi tonlar pudrayla birleştirilip ortaya çıkartılan özenli ve dikkat çekici tasarımlarla kış izlenimini de unutmuyor.

Yaratıcı Tasarımlar

Lübnanlı tasarımcının yaratıcılığı 2018 sonbahar kış Elie Saab abiye modellerinde fazlasıyla kendini gösteriyor. Farklı çizgileri, yerinde kullanılan, tasarımcının imzasını taşıyan işlemelerle bezenmiş abiyelerin içinde kadınların kendini kötü hissetmesi mümkün değil. Özel tasarım markalarının içinde oldukça dikkat çeken isimlerden Elie Saab abiyelerin dilini konuşturan nadir tasarımcılardan. Kendine has tavrı ile moda haftasına da damga vuran 2018 sonbahar kış koleksiyonu masumluğu ve hırçınlığı harmanlayarak farklı bir çizgi oluşturuyor.

Kadının güzelliğini ve dişiliğini her zaman ortaya çıkaran tasarımlarla moda severlerinde büyük beğenisini topluyor. Ayrıca koleksiyonda yerli yerinde kullanılmış yaldızlar, kemer detayları, püskül ve tüyler görenleri hayran bırakacak türden. Transparan ve tül detayların payetlerle birleştiren tasarımcı her tarzda kadının içinde mutlu hissedeceği abiyeleri müşterilerine sunuyor. Renk geçişlerinin sanatsal yaklaşımlarla bezendiği her renk ve tonda ki 2018 sonbahar kış abiye modelleri uzun süre konuşulacak gibi görünüyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.