Ana Sayfa Alışveriş Rehberi 2018 Eşofman Modelleri..İşte Tüm Detaylar..

2018 Eşofman Modelleri..İşte Tüm Detaylar..

1403
0
Paylaş
2018 Eşofman Modelleri..İşte Tüm Detaylar.. 1

2018 Eşofman Modelleri..İşte Tüm Detaylar..

2018 Eşofman Modelleri Yaz kış her sezon en çok kullandığımız ürünlerin başında şüphe yok ki eşofmanlar geliyor. Bu sebeple her yıl farklı tarz ve modelde eşofmanlar moda olarak karşımıza 2018 Eşofman Modelleriçıkıyor. 2018 yılı eşofman modelleri de bu sebeple oldukça farklı çeşitlikler gösteriyor.

2018 Erkek Eşofman Modelleri

 

2018 Eşofman Modelleri
2018 Eşofman Modelleri

 

2018 erkek eşofman modellerinde en çok dikkat çeken nokta paçası dar olup üstü bol olan eşofman modelleri. Bugüne kadar daha çok düz kesim eşofmanlar tercih edilirken ilk kez böylesi büyük bir değişikliğe gidildiğinden bunun tam manası ile tutup tutmayacağını yılın içinde göreceğiz. Fakat bize kalırsa hem dar olmadıklarından ötürü hem de bilek kısmının geniş olmamasından ötürü beğenilen modeller arasında yer alacak gibi.

2018 erkek eşofman modellerinde dikkat çeken bir diğer nokta ise renk tonları. Daha çok siyah, füme, gri tonlarında bu modeller üretilirken bunun yanı sıra bu yıl mavi, ekru gibi tonlarda da üretimleri göreceğiz.

2018 Bayan Eşofman Modelleri

 

2018 Eşofman Modelleri
2018 Eşofman Modelleri

 

2018 bayan eşofman modellerinde en çok beğenilen modeller tayt tarzında dar olan modeller. Bu modeller hem spor için hem de günlük kullanım için son derece rahat bir tercih oluyor. Bu modeller geçtiğimiz yıllarda da popüler olmuştu ve popülaritesini aynı hızda sürdürüyor.

2018 bayan eşofman modellerinde takımlar bu yıl oldukça moda. Özellikle markaların spor takımlarından ziyade butiklerin hazırlamış olduğu spor eşofman takımları daha çok beğeniliyor. Bu modeller hem günlük kullanıma daha çok uyduklarından hem de daha klas ve daha şık durduklarından daha çok beğeniliyor. Ayrıca butik ürünü olmalarına rağmen ünlü spor markalarından çok daha uygun fiyata satışa sunuyorlar. Bu da ister istemez kullanıcının cebine de hitap ettiğinden daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Sizler de bu yılın modasına ayak uydurmak adına şimdiden bir eşofman takımı satın alabilirsiniz.

2018 bayan eşofman takımlarında dikkat çeken bir diğer nokta ise şıklığın çok aşırı ön plana alındığı modeller. Daha çok kapalı kesim için üretilen bu spor takımlar göz zevkine de hitap ettiğinden çokça beğeni kazanıyor. Bu sebeple de hemen hemen her kapalı bayanın gardolabında yer ediniyorlar.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.